SOFTWARE - lohnisky_cz

Martin Lohniský
DESIGN
BLOG
Přejít na obsah

Vážení návštěvníci dovoluji si na mém webu předvést programy co jsou uvedené v tomto kompletu co je možné si stáhnout v demoverzi k vyzkoušení. V průběhu let od roku 1996 jsem také na přání zákazníku vytvořil více programů podle jejich přání ve Fandu, které nejsou obsahem mého celého balíku co je ke stažení. Je flexibilní i když není naprogramován ve Windows prostředí. Moje prvopočátky programování jsem začal v lednu 1994 a od té doby se snažím stále prohlubovat svoje vědomosti, zkušenosti.

Tento komplet obsahuje tyto všechny programy: Daňová evidence , Detailní rozbor - analíza hospodaření (pro můj program co je stále aktivní a před lety také ještě mimo jiné pro STEREO a ÚČTO co jsem dělal v čem už nepokračuji) , Fakturace , Zásoby - DHIM , Kalkulace , Cestáky , Restaurace , Cestovní kancelář , Hotel - ubytování - strava , Ubytovna , Adresáře co všechny patří jenom moji osobě. Dále mám udělanou od roku 2002 kompletní evidenci Lesních školek (v tomto kompletu je pouze zakladní verze co jsem udělal, ale jinak na přání zákazníka ji mám v poslední verzi 2023 propracovanou úplně mimo do nejmenších detailu jak si přeje stále). Jenom tento posledně jmenovaný program jsou uživatelské práva naše společná, ale i zde autorská práva a programování jenom moje vlastní.

Vážení cestovkáři ,

na základě více jednání s cestovními kancelářemi při vystavování na veletrhu  HOLIDAY WORLD při odborných dnech v únoru 2003 si dovolujeme Vám nabídnout můj  produkt CK2003 - uni , který je po všech ůpravách vhodný nyní jak pro menší cestovní kanceláře i pro větší. Který plně dostačuje pro obsluhu jejich provozu.

Program byl tvořeny ve spolupráci s cestovními kancelářemi, které mají mnoho let zkušenosti s provozem CK.  

Poslední úpravy byly dokončeny 5.1.2007.

Pokud máte náměty a připomínky,uvítáme je. Zhodnotíme je a popřípadě použijeme ke komerčním účelům pro ostatní uživatele. Můžete si spoluvytvořit jednoduchý a přívětivý program pro Vaši práci. Program je vhodný pro CESTOVNÍ KANCELÁŘE  i  AGENTURY. Některé části se eventuálně budou dodělávat.

Program bude možné provozovat dvěma způsoby: 1) Přenos  provizním prodejcům pokud bude mít stejný program a cena bude pro provizní CK 50% z ceny.Je tam jediné omezení, a to,že si nebudou moci dopisovat číselníky, které budou mít od Vás, Vše ostatní zůstává stejné.Při zakoupení současně dalších vlastních programu po dohodě je na ně sleva 50%+zdarma program cestovní náhrady.

2) Program provozovat bez omezení za plnou cenu.Dále můžete přihrát data z diskety svým provizním prodejcům či z jiného počítače.V tomto případě musíte určit pro VKladatelE informacI nové číselné řady, aby nedošlo k poškození stávajících dat v programu,s tím, že budete moci dělat provizního prodejce několika CK ve stejném programu.

Konečná ostrá verze pro CK byla také předvedena na veletrhu MADI, který se uskutečnil  4-6.11. 2003.V programu bez jediného použití papíru jste schopni odbavit klienta.Program je postaven na jednotlivých odkazech a informačních oknech dole na obrazovce, které informují, co dělat.

 Rozdělení programu :

Servis

Vytvoření samotného zájezdu včetně nákladů i výnosů,mnoho číselníků,

na které je možno se z programu odvolat kdekoliv,archivace.

 Zaknihování klienta,pořízení závazné přihlášky,

vytvoření cestovní smlouvy,voucher,číselníky,

pokyny pro průvodce,seznamy cestujících.

Pro dopravy , pro ubytování.

 Umožňuje propojení s ostatními běžně užívanými programy (Excel pokud je v *.dbf.)

Také je možné podle přání provést jakoukoliv změnu barev v programu.Program je již 

pouze ve verzi znakové stránky Latin, ze které bude možný tisk i na jakékoliv levné tiskárně.

 (pro síťový provoz příplatek) mail: lohnisky@centrum.cz

Dále je dokončen program Hotel pro evidenci Hotelu a Ubytovny 

Restaurace(evidence výdaje jídel s vazbou a odpočtem surovin na sklad a také výčepu)

Součástí této demoverze je ještě nabídka dalších našich produktů, které stáhnete současně s CK 2003 - uni. Program je dodáván na CD za příplatek + poštovné nebo elektronicky bude zaslaná licence. Je možnost provozovat na počítači od 386 - Pentium 4 až po moderní.

DOS,Windows 95/98/2000/XP/Vista/7 v 32 bitové verzi. Eventuálně po změnách také v Linux kde je potřeba aby byl nainstalován Emulátor správný. Možnost jakékoliv úpravy podle přání za poplatek.Program je navržen tak, aby bez omezení mohl fungovat jak si jenom budete přát, třeba i na síťi. Bude také uvolněna verze pro 64 bitovou architektůru.

„Naše motto:    1.možnost provozovat program bez omezení na hardware,software.

                         2.možné úpravy podle přání klienta.  

                         3.cena produktu, aby byla přiměřená pro široký okruh uživatelů.“

Návrat na obsah